درباره ما بیشتر بدانید

درباره ما – گروه توسعه دهندگان شهر

گروه نرم افزاری توسعه دهندگان شهر بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه های طراحی وب سایت های اختصاصی لاراول و وردپرس، اپلیکیشن اندروید، آی او اس (IOS)، بازی موبایلی و بهینه سازی و سئو را دارا می باشد.
درباره ما و حوزه ی فعالیت این گروه باید گفت به سه بخش کاری طراحی وب سایت های اختصاصی و وردپرس، اپلیکیشن های موبایلی و بازی های موبایلی تقسیم بندی می شود. ما با در اختیار داشتن کارآمدترین روش ها و همچنین ماهرترین نیروها، به تیمی قدرتمند در زمینه تولید این سامانه ها بدل شده ایم. برای آشنایی بیشتر با پروژه های ما می توانید به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید و درباره ما بیشتر بدانید. ما همچنین در زمینه آموزش نیز گام های موثری را برداشته ایم. برای مشاهده آموزش ها به بخش وبلاگ وبسایت مراجعه نمایید.

طراحی وب سایت :

طراحی انواع وب سایت های آماده وردپرس و اختصاصی با زبان قدرتمند PHP و فریموورک محبوب لاراول در قالب خبری، فروشگاهی، دانلود موزیک، شرکتی، آموزشی، گردشگری، سفارش غذا و …

طراحی اپلیکیشن :

طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل برای سیستم عامل های اندروید و IOS (آی او اس) به صورت اختصاصی در قالب انواع اپلیکیشن های پیام رسان، فروشگاهی، آموزشی، سفارش غذا، شرکتی، سلامت و… با استانداردهای جهانی

طراحی بازی :

طراحی و پیاده سازی انواع بازی های موبایلی در پلتفرم اندروید و آی او اس (IOS) در ژانرهای مختلف از جمله رانر، ترسناک، ورزشی، مسابقات آنلاین در حالت های دو بعدی و سه بعدی

بهینه سازی و سئو :

بهینه سازی و سئو انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی و …

وبسایت
0 +
اپلیکیشن
0 +
بازی
0 +
اپلیکیشن آی او اس
0 +

وب سایت

طراحی انواع وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، آموزشی، فیلم و موزیک، تبلیغاتی، استاتیک و دینامیک با آخرین تکنولوژی روز دنیا تخصص ماست. طراحی وب سایت خود را با نازل ترین قیمت ها به ما بسپارید. گروه توسعه دهندگان شهر کیفیت پروژه ها را برای شما تضمین می کند. این شرکت با دارا بودن متخصصان این حوزه پیشرو در این صنعت می باشد.

اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن های بی نظیر اندروید و آی او اس را به ما بسپارید. با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان پروژه های شما را می سازیم. ما متخصص در زمینه تولید انواع اپلیکیشن های آنلاین، آفلاین، فروشگاهی، خدماتی، ابزارهای کاربردی، سلامتی و … می باشیم. این پروژه ها هم در سیستم عامل اندروید و هم IOS با آخرین استانداردهای جهانی معتبر قابل پیاده سازی می باشند.

بازی های موبایلی

طراحی بازی های موبایلی و واقعیت مجازی تخصص ماست. طراحی و تولید انواع بازی های آنلاین، آفلاین، معمایی، خانوادگی، بورد، ماجراجویی، ترسناک،دو بعدی، سه بعدی و… را به ما بسپارید. همراه تیم ما ایده های شما به واقعیت بدل می گردد. این پروژه ها قابلیت پیاده سازی برای اندروید و IOS و همچنین با انواع موتورهای بازی سازی روز دنیا را دارا می باشند.

تخفیف برای استارت آپ ها

گروه توسعه دهندگان شهر برای انجام پروژه های استارت آپی و ایده های فناوران، تخفیفات و مزایای ویژه ای در نظر گرفته شده است.

 
تخفیف برای استارت آپ ها
0 %
پشتیبانی رایگان از پروژه
0 سال
برای اپلیکیشن های موبایلی
0 %

تیم توسعه دهندگان شهر حرف هایی برای گفتن دارند!

طراحی انواع وبسایت با استفاده از فریموورک های Laravel, Vue Js، سایت WordPress و ساخت اپلیکیشن در محیط Android Studio
علی احمدی
مدیر عامل و برنامه نویس فول استک
طراحی و اجرای فرانت اند انواع وبسایت های مدرن با استفاده از فریموورک Angular
فائزه امینی
برنامه نویس فرانت اند
طراحی انواع وبسایت های اختصاصی با استفاده از فریموورک لاراول و قالب های آماده وردپرس
اشکان بقایری
برنامه نویس بک اند
طراحی، برنامه نویسی و اجرای انواع بازی های موبایلی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در محیط های Unity و Unreal
ابوالفضل محمدی
برنامه نویس بازی، VR و AR
مدیر ارشد تولید محتوا و سئو برای انواع وبسایت های فروشگاهی و شرکتی در بستر تمامی پلتفرم ها
سعید ملکی
تولید محتوا و سئو
طراحی و پیاده سازی انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی با استفاده از وردپرس
رضا امیری
طراح وردپرس
×

پشتیبانی گروه توسعه دهندگان شهر

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟